sk

Tlačidlo zdieľania pre vývojárov

Tlačidlo zdieľania

Tlačidlo Zdieľať umožňuje ľuďom pridávať osobné odkazy na odkazy predtým, ako sa prostredníctvom mobilnej aplikácie zdieľajú na svojej časovej osi, v skupinách alebo na svojich priateľov.

Ak vaša webová stránka nepotrebuje tlačidlo na otvorenie zdieľaného dialógového okna alebo ak sa tlačidlo nezmestí do vášho dizajnu webových stránok, na zdieľanie odkazov sa poskytuje aj dialógové okno Web Share. Upozorňujeme, že pri použití tohto doplnku nemusíte vo svojom profile implementovať žiadne dodatočné zmeny.

Krok za krokom

1. Vyberte adresu URL alebo stránku

Vyberte webovú adresu webových stránok, ktoré chcete zdieľať.

2. Konfigurátor kódu

Prilepte adresu URL do Konfigurátora kódu, upravte veľkosť tlačidla zdieľania a zadajte vlastnú správu, ktorú chcete zdieľať. Kódy sa automaticky generujú.

3. Kopírovať a prilepiť útržok HTML

Skopírujte a prejdite úryvky do kódu HTML cieľového webu.

Konfigurátor tlačidla zdieľania

goodboog - Social network

Skopírujte a prilepte nasledujúci kód tesne pred záverečným tagom vášho HTML.

<script src='https://goodboog.com/developers-sharebutton/generate.js' ></script>

Skopírujte a presuňte nasledujúci kód, na ktorom chcete tlačidlo vykresliť.

<span data-size='small' data-href='https://goodboog.com/developers-sharebutton' data-title='goodboog - Social network' id='ewtnet_36a51b41565a125a743971e69ceb4159' >goodboog - Social network</span>

Príklad úplného kódu

Skopírujte a prilepte kód na svoje webové stránky. Upravte URL vašej webovej stránky. Ďalej použite veľkosť údajov na úpravu veľkosti tlačidla. Nakoniec použite názov údajov na nastavenie názvu alebo obsahu webových stránok, ktoré by sa mali zobrazovať v aktualizácii pošty.

Nastavenia

Nastavenie HTML5 atribút Popis Predvolené
href data-href Absolútna adresa URL stránky, ktorá sa bude zdieľať. Verzie HTML5 sú predvolené ako adresa URL aktuálnej stránky.
Obsah Názov údajov Obsah, ktorý sa má zdieľať spolu s odkazom. Verzie HTML5 sú predvolené pre aktuálny názov stránky
veľkosť veľkosť dát Výber jednej z rôznych veľkostí tlačidiel, ktoré sú pre plugin k dispozícii. Môže byť buď "malý", "stredný" alebo "veľký". malé

Zdieľať dialóg

Dialógové okno Zdieľanie dáva ľuďom možnosť publikovať jednotlivé príbehy na časovej osi, časovej osi priateľa, skupiny alebo v súkromnej správe v službe Messenger. To nevyžaduje prihlásenie na naše webové stránky alebo žiadne rozšírené povolenia, takže je to najjednoduchší spôsob, ako povoliť zdieľanie na webe.

Ak chcete zdieľať odkaz:

Poznámka: Pri testovaní tohto kódu odstráňte prerušenia riadku. V opačnom prípade sa vyskytne chyba.